Klub Jeździecki EQUISTRO we współpracy z Fundacją Byłych Żołnierzy Wojsk Specjalnych PRO PATRIA organizują wakacyjne obozy jeździeckie, na które zapraszają dzieci i młodzież
w wieku 11 – 19 lat. Wypoczynek zaplanowany jest w trzech terminach: 05 – 12 lipiec 2020 r; 12 – 19 lipiec 2020 r; 13 – 23 sierpień 2020 r.

Miejsca na turnusach przeznaczone są częściowo dla dzieci żołnierzy Wojsk Specjalnych, poległych lub poszkodowanych podczas wykonywania zadań w misjach zagranicznych.

Program obozu obejmuje 12 godzin jazdy konnej, w grupach 5 osobowych zgodnie
z poziomem zaawansowania. Dla początkujących – nauka jazdy od podstaw, dla zaawansowanych doskonalenie jazdy i skoków przez przeszkody. Dodatkowo uczestnicy mogą wykonywać prace w stajni tj.: pomaganie w karmieniu koni, czyszczenie i siodłanie.

Po zajęciach jeździeckich organizujemy gry, zabawy, konkursy z nagrodami oraz dużo dobrej zabawy !

Zapewniamy:

Zakwaterowanie:    pokoje dwu i trzyosobowe.

Wyżywienie:    3 posiłki dziennie.

Liczba uczestników:    15 osób. Szkolenie odbywa się w 3 grupach po 5 osób.

Instruktorzy:    2 doświadczonych instruktorów z licencjami PZJ.

Ubezpieczenie:    każdy uczestnik jest ubezpieczony. Koszt ubezpieczenia wliczony w cenę.

Sprawy organizacyjne:    Czas stawiennictwa – 05,12.07 i 13.08.2020 r. do godz. 17.00, miejsce – Klub Jeździecki Wierzawice,Wierzawice 173, 37-300 Leżajsk. Wyżywienie organizujemy w miejscu zakwaterowania od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu.

Obowiązuje ubiór do jazdy konnej: bryczesy, sztylpy, buty na obcasie
z płaską podeszwą, kask lub toczek, rękawiczki.

Formalności związane z uczestnictwem: wypełnienie i odesłanie pocztą elektroniczną karty kwalifikacyjnej oraz umowy uczestnictwa – oryginał
dostarczyć w dniu przyjazdu. Załatwienie formalności związanych
z ubezpieczeniem – poprzez agenta ubezpieczeniowego Fundacji.

Bezzwrotną zaliczkę w wysokości 300 zł należ wpłacić do 30 czerwca 2020 r.

Pozostałą kwotę najpóźniej w dniu przyjazdu.

Wpłaty należy dokonywać na rachunek fundacji podany na stronie internetowej podając w tytule wpłaty:

„imię i nazwisko, Wierzawice data.2020 r. – zaliczka” lub

„imię i nazwisko, Wierzawice data.2020 r. – całość wpłaty”

Termin zgłoszeń:    do 30 czerwca  2020 r.

Zgłoszeń prosimy dokonywać pod  nr tel.: 882 075 505

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod wskazany wyżej numer telefonu.

Cena za osobę:

1 570,00 zł