Beneficjenci Fundacji zakończyli wypoczynek w KS BÓR Toporzysko. Na turnusie trwającym od 23 do 30 sierpnia 2020 r. wypoczywało dwoje dzieci z rodziny poległego żołnierza  jednostki Wojsk Specjalnych.

Mama dwóch chłopaków napisała do nas: „Dzieci są bardzo zadowolone, podczas pobytu nie nudzili się, każde zajęcia były ciekawe, okolica bardzo ładna, obsługa bardzo miła a jedzenie pyszne. Zdobyli nowe wiadomości oraz nauczyli się jeździć konno. Bardzo chętnie wróciliby tam ponownie”.

Jest nam miło, że udało nam się pomóc, no i chyba zaszczepić „końską pasję”, którą mamy nadzieję chłopaki będą kontynuowali w przyszłości : )

Jeszcze raz kierujemy podziękowania Panu Rotmistrzowi Darkowi Waligórskiemu za nieodpłatne przekazanie do dyspozycji naszej Fundacji miejsc na obozach, które mogliśmy rozdysponować wspierając nasze środowisko !