Miło nam poinformować, że Właściciel Klubu Sportowego BÓR Toporzysko Pan Dariusz Waligórski przekazał do dyspozycji naszej Fundacji 4 miejsca na organizowanych w KS BÓR letnich obozach konnych. Miejsca te będą rozdysponowane dla dzieci byłych żołnierzy potrzebujących wsparcia.

Miejsce jest położone w malowniczym regionie, u podnóża Beskidu Makowskiego. Można tu odpocząć i naładować baterie w ciszy, spokoju i towarzystwie dobrze ujeżdżonych i przyjaźnie nastawionych koni. Klub zapewnia doskonałą opiekę, zarówno wychowawczą, jak
i instruktorską. Bogaty program zajęć nie pozwoli na nudę. Panuje tu niezwykły klimat. Kuchnia serwuje pyszne domowe jedzenie, a wykwalifikowana kadra zapewnia bezpieczeństwo i doskonałe efekty nauczania.

Ponadto, Pan Dariusz Waligórski jest rotmistrzem kawalerii ochotniczej i nie pierwszy już raz wspiera środowisko wojskowe, za co, jako byli żołnierze jesteśmy Mu szczególnie wdzięczni.